Të vdekurin e çarrosin me hashashë (Video)

0

Tradita e ceremonive martesore apo mortore ndryshon nga njëri vend në tjetrin. Kështu kjo që do shihni në videon e postuar më poshtë është një nga veprimet, pasi nuk mund ta quajmë traditë, më të çuditshme që mund të keni parë deri tani.

Bëhet fjalë për një video e cila ka bërë xhiron e  botës në rrjetet sociale. Në të tregohet për një të ri të vdekur, i cili përpara se të përcillet për në banesën e tij të fundit, të pranishmit i kanë futur një cigare hashashi në arkivol.

Nuk dihet arsyeja  e këtij veprimi dhe për çfarë mund ta kenë vendosur hashashin në arkivol. Të jetë kjo një traditë? I riu ka vdekur ndërsa ishte duke vuajtur dënimin në burg…

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »