Të shtunën do të mbahet mësim për të zëvendësuar ditën e kurban bajramit në shkollën e mesme “Sezai Surroi”

0

Lajmerohen nxenesit dhe arsimtaret se me 23.09.2017 (e shtune) do te punohet me orar te dites se premte.
Duhet te zevendesohet dita e Kurban Bajramit. Te gjithe nxenesit jane te obliguar qe t`i permbahen orarit te parapare per diten e premte, thuhet  në njoftimin e lëshuar nga drejtori i shkollës./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »