Të shtëna në gjykatën e Milanos, të paktën dy të vdekur

0

Një burrë kishte hapur zjarr sot në një gjykatë të Milanos.

Sipas gazetës italiane “Repubblica”, ka edhe dy të vdekur dhe një të plagosur në ndërtesën e gjykatës, ku një burrë ishte në gjyq për falimentim mashtrues. Viktimat thuhet se ishin dëshmitarët.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »