Të nderuar vëllezër e motra

0

Më lejoni që në emër të anëtarëve të Partis Demokratike dhe në emrin tim personal të ju uroj Festën e madhe fetare, Fitër Bajramin.

Uroj që në këto dit feste të mbretëroje paqja,gëzimi,mbarësia,begatia e mbi të gjitha solidariteti mes njerëzve duke lutur të madhin Zot të na pranojë agjërimin.

Me rrespekt

Kryetari i PD-së
Nagip Arifi

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »