Tayna ndryshon stilin e flokëve, kështu duket!
15:25 | 12 Tetor 2018

Projektet e njëpasnjëshme, ‘dissat’ ndaj estradës dhe dukja e saj janë vetëm disa nga elementet për të cilat përflitet, shkruan lajmi.net

Reperja nga Prizreni, Tayna siguron të rrëmbejë vëmendje sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale.

Në këto dy imazhet e fundit ajo tregon se ka ndryshuar stilin e flokëve, e cila ka ndërruar ngjyrën e flokëve nga e zeza në atë kafe.

Sidoqoftë, Doruntina duket e hatashme ku lirshëm mund të thuhet se hyn në listën e artisteve të pakta që nuk kanë operacione plastike.

Në publik ‘shpërtheu’ me projektin ‘Columbiana’ të cilin e ka në bashkëpunim me reperin, Don Phenom. /Lajmi.net/

Rina Balaj