Tara arrin të luaj skena të filmit “Moana” (Video)
14:11 | 23 Shkurt 2017

Tara, vajza e këngëtarit Blero dhe aktores Teuta Krasniqi, është fëmija VIP më i komentuar.

E është Teuta ajo e cila ka hedhur një video në Instagram teksa Tara shihet se po luante me kukulla, që ishin personazhet e filmit të njohur të animuar ‘Moana’, shkruan lajmi.net. Në video, po ashtu vërehet se si Tara e kishte mësuar përmendsh një pjesë të këtij filmi, madje në gjuhën angleze! Theksi i saj ishte aq i mirë, sa për një fëmijë të moshës së saj, është vërtetë për t’u vlerësuar! PËR TË PARË VIDEO NË YOUTUBE KLIKO NË LINK: https://www.youtube.com/watch?v=hIhcOvcSkJc
Aurela Hoxha