Talenti i madh po stërvitet te Bayerni

0
Gjiganti bavarez, Bayern Munchen, kanë konfirmuar se talenti norvegjez, Martin Odegaard, është stërvitur në skuadrën e tyre këtë javë.

15 vjeçari i kërkuar nga e gjitha Evropa, kaloi disa ditë edhe në kampet stërvitëse te Real Madrid dhe Liverpool.

I pyetur nëse Odegaard do të nënshkruajë për Bayernin, Guardiola refuzoi të përgjigjej, duke shtuar se kjo pyetje do të ishte përfekte për Matthias Sammer.

Skuadra Stromsgodset, me datën 17 dhjetor, e rikthen 15 vjeçarin në skuadër, ku edhe pritet të vendoset për fatin e talentit që po mahnit gjithë botë./Indeksonline/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com