Takohen tifozët Kuq e zi me ata Francezë, Europa të mar shembull KUQ E ZIT (Video)

0

KUQ E ZITifozët kuqezi dhe ata të Francës kanë filluar betejën para ndeshjes

Franca dhe Shqipëria do të takohen sonte në kuadër të xhiros së dytë të Grupit A të Euro 2016.

Tifozët e të dy skuadrave tashmë kanë mbushur rrugët e Marsejit dhe kanë filluar të shtyhen në mbrojtje të kombëtareve të tyre, duke i treguar të gjith europës se si duhet të bësh tifo për ekipin tuaj të preferuar./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »