Takohën drejtorët e shkollave të Preshevës dhe Bujanocit, kërkohet zgjidhja e tepricës teknologjike

0

Sot në shkollën e mesme “Sezai Surroi” u mbajt një mbledhje me drejtorët e shkollave fillore dhe të mesme me mësim në gjuhën shqipe në Preshevë dhe Bujanoc, ku temë e bisedave ishte zgjidhja e tepricës teknologjike.
U bisedua edhe për mundësinë e trajnimit të personelit arsimor me trajnues nga Kosova./BujanociNet/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »