“Takimet e Vendlindjes” Konçuli 2018 (Kontakt)

0
Fotoarkiv ( pamje nga fshati Konçul )

Fotoarkiv ( pamje nga fshati Konçul )

Të nderuar Konçulas, që jetoni në fshatin Konçul, Diaspor, Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Turqi, Lugin të Preshevës, më datë 05.08.2018 (e diel) duke filluar nga ora 12:00, tek vendi i ashtuquajtur ” Tek livadhi i Qemalit, (Bërzaj)” do të mbahet për herë të parë organizimi ”Takimet e Vendlindjes”.
Në këtë organizim do të ketë program kulturoro-artistik, muzikë, si dhe pika të tjera të cilat nuk do t’i zbulojmë deri në ditën e organizimit.
Të gjithë ata që kanë qasje në rrjete sociale dhe e shohin këtë lajmërim, ju lusim që të njejtin lajmërim t’a përcjellni tek të gjithë ata që nuk kanë qasje në rrjetet sociale.
Për më shumë info,

kontaktoni në numrat e telefonit:

Lulzim Maliqin – (Gjermani) – Për diasporë, kontakton. 
Amir Shabani +381637009695
Përparim Azemi +381621852356
Valmir Beqiri +381629761295

Organizatorë
Rinia e fshatit

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »