Taipi edhe për 5 vitet e ardhshme në FC Will

0

Futbollisti nga Tërnoci Gjelbrim Taipi, edhe për 5 vitet e ardhshme do të jetë pjesë e ekipit Zvicëran “FC Will” me të cilët ka nësnhkruar kontratën.

11692488_10207325143747112_7429660583060889951_n

Taipi këtë e ka konfirmuar nëpërmjet rrjetit të tij social FB, ku ka shkruar se, për mua është një moment i veçant sepse do barti fanelen me nr.10 gjat ketij sezoni 2015-16, gjithashtu tashmë jam pjes e ekipit të Wili-it edhe për 5 vitet e ardhshme, falemderoj familjen time, dhe të gjith ata që vazhdojn të besojnë në personalitetin tim./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »