Surprizon iPhone, nxjerr modelin që sfidon Galaxy Note 8

0

Më 12 shtator, dita e shumëpritur për të apasionuarit e telefonave celularë iPhone do të vijë me një risi nga kompania Apple.

Ko,pania e themeluar nga Steve Jobs do të prezantojë modelin e pa parë e dëgjuar më parë: iPhone Edition, i cili pritet të jetë rivali i Samsung Note8.

Lajmin e konfirmon “9to5Mac” e cila zbulon se ky prototip do ti bashkangjitet dy modeleve iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus.

Ende nuk dihen specifikime lidhur me këtë celular, pasi drejtuesit e Apple kanë preferuar të mbajnë çdo gjë të fshehtë për ceremoninë inauguruese më 12 shtator.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »