Sulmohet një qytetarë me kaçavidë në rrugën Bujanoc-Preshevë

0
Foto: ilustrim

Foto: ilustrim

Policia e stacionit policor në Bujanoc ka paraburgosur për 48 orë, M.R. (1996) nga Bujanoci nën dyshimin se mbrëm në rrugën lokale në mes të Bujanocit dhe Preshevës, pas një grindje M.R. ka shkaktuar lëndime trupore serioze ndaj një përsoni nga Bujanoci.

I plagosur është duke u trajtuar në Qendrën Klinike në Nish, nga plagët e marrura mbrëm nga një sulm me kaqavid nga M.R. (1996) nga Bujanoci. Për shkak të ekzistencës të bazuara për dyshim se ai e kishte kryer krimin e lëndimit të rënd trupor, M.R është vendosur me akuza penale të sillet para zëvendës prokororit./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »