Sport 10 skuadrat më të vlefshme në botë, prinë Real Madridi (Foto)

0

sport

Real Madridi mbetet skuadra më e vlefshme në botë në futboll për vitin 2016, sipas të dhënave të ‘Forbes’.

Gjigantët nga La Liga sipas vazhdojnë të kryesojnë në ‘Forbes’ për të katërtin vit, të ndjekur nga Barcelona.

Manchester Unitedi është skuadra më e vlefshme nga Premierliga, dhe Juventusi e Bayern Munich nga Bundesliga./Indeksonline/

Më poshtë i gjeni 10 skuadrat më të vlefshme në botë sipas ‘Forbes’:

10

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »