Specialët Arrestojnë Serbët që Mbanin Mbishkrime Nacionaliste (Video)

0

Detektorë i minave një spray dhe një lopatë luftarake janë zbuluar nga Policia e Kosovës në veturën të cilën e drejtonin disa serb.

Grupi i cili është arrestuar në afërsi të Lipjanit kishte me vehte edhe bluza me mbishkrime ofenduese. Kamera  e emisionit “Drejtësia në Kosovë” ka filmuar në detaje aksionin e njësive specialet pajisura deri në dhëmb me armë dhe antiplumb. Aksion është zhvilluar i zhvilluar në mesin e prillit/kallxo.com/.

Ndiqni Aksionin.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »