Sot zhvillohen dy ndeshje në Superligën e Kosovës

0

Liderët e tabelës, KF Drita në shtëpi do të presin fqinjët e Vllaznisë së Pozheranit, për të zhvilluar ndeshjen e xhiros së 27-të.

Drita do të kërkojë fitoren për t’i ikur në tre pikë Prishtinës, e cila me fitoren ndaj Besës një ditë më parë, numëron 50 pikë, aq sa skuadra gjilanase.

Ndeshja e rëndësishme dhe interesante do të jetë edhe ajo mes kampionëve të Trepçës ’89, që do të presin në Mitrovicë Vëllaznimin e Gjakovës.

Të dy ndeshjet fillojnë nga ora 15:00./Lajmi.net/

Powered by WPeMatico

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »