Sot u bë varrimi i Agron N Ismaili (22) (Foto)
10:01 | 29 Prill 2015

Familja Ismaili nga fshati Letovicë e komunës së Bujanocit, sot pas namazit të iqindisë është përshëndetur përjetësisht nga biri i tyre Agron N Ismaili (22) i cili si pasojë e një sulmi në zemër kishte ndërruar jetë të premtën më 24 prill të këtij viti. varrimi 1  I ndjeri kishte ndërruar jetë në CH ku kishte shkuar për vizitë tek të afërmit e tij, ndërsa familjarët lajmin e kobshëm që gjithmonë do tu mbetet në mendjen e tyre e kishin marrë më 24 prill. 10995697_752903971496634_6369556396708357529_nShum shokë, të afërm dhe bashkombas sot kishin vërshuar drejt Letovicës për ti dhënë lamtumirën e fundit Agronit i cili shte shum i dashur për të gjith, dhe sot të gjith ishin aty për tu ndarë të pikëlluar nga Agroni. Portali BujnaociNet i shpreh ngushëllime më të sinqerta familjes Ismaili, Agronin Zoti e shpërbleftë me të mirat e Xhehnetit./BujanociNet/ varrimi 2 varrimi 3 varrimi 4 varrimi 5 varrimi 6
Aurela Hoxha