Sot në mëngjes është gjetur një trup i pa jetë

0

Një person i lidhur këmbë e duar më zinxhirë është gjendur i vdekur në Murqin të Krujës mëngjesin e kësaj të enjteje.

kronik e zez

Trupi i pajetë i cili dyshohet se i përket Gazmend Çollakut i cili u morr pendg një natë më parë nga 4 persona të maskuar si polic në një lokal në Durrës. Viktima është qëlluar me armë zjarri.
Policia është në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për ngjarjen, dhe identifikimin e viktimës të veshur me xhinse një xhup të zi dhe atlete, raporton gazeta shqiptarja.com.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »