Sky Sports: Ja ku po shkon Shaqiri

0
Sky Sports ka zbuluar të ardhmen e Xherdan Shaqirit.Edhepse Xherdan Shaqiri për momentin ndodhet në Londër, me gjasë për të negociuar një kalim te Arsenali apo Liverpooli, është Interi skuadra e cila po llogaritet favorite për ta blerë kosovarin.
Kështu të paktën ka njoftuar sot Sky Sports. Sipas këtyre të fundit, zikaltërit janë në ‘pole position’ për të siguruar shërbimet e Xherdanit. Ata do ta huazojnë lojtarin me mundësi të blerjes më 15 milionë euro, një ofertë kjo më e mirë se ajo e Juventusit dhe Liverpoolit.

 

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »