Skandal në Medvegj, kutia e votimit prej druri

2

Në komunën e Medvegjës, skandalet e PVD nuk kanë të ndalur bëjnë të ditur burimet e BujanociNet. Skandali më modern tashmë ka ndodhur në fshatin Tupallë të Medvegja kur komisionerët e PVD-së në këtë vendvotim e kanë dërguar kutin e votimit prej druri, një skandal deri më tash i paparë.

kutiaaaaaaaaaaa

Burimet e BujanociNet nga kjo komunë kanë bërë të ditur se, kutia e mbushur me fletvotime kishte shkuar qysh në mëngjes në Tupallë dhe nuk duket se sa fletvotime janë në të, sepse komisionerët e PVD-së nuk lejojnë asnjë personë që ti ofrohet këtij vendovotimi. Ndërsa në fshatin Svircë po të kësaj komune, burimet e BujanocitNet kanë bërë të ditur se kutia e votimit në këtë vendvotim është mbushur qysh mbrëmë, kështu që i bie se në këtë vendvotim zgjedhjet për KNSH janë mbajtur gjatë ditës së shtunë./BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

2 Komente

  1. Komunen e medvegjes udheheqin kriminelet e pa shkolluar ata te cilet nuk dun shqiptaret ata te cilet bashkepunojn me kriminelet , PVD parti e deshtuar kot ke vjedhut te ka ardh fundi , Nagip Arifi je numer 1 vetem perpara tregoju krimineleve ku ekan vendin

  2. Per PVD kutija e celcit eshte element I pa njohur se ata ende jetoj ne kohen e gurit dhe drurit hahaha

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »