S’ka pas faj Shaqiri, çfarë loqke Ilda Bejleri (Foto)

0

Ilda Bejleri na e ka përfunduar një javë të ngjeshur me një foto që do na bëj të qeshur. 

Moderatorja seksi shqiptare shfaqet tejet bombastike në fotografinë e fundit në Instagram.

Me këmbët e gjata dhe gjoksin e mbërthyer, Ilda na bën të ia besojmë Xherdan Shaqirit se pse e kishte simpati, mbase edhe të dashur.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »