Sinan Vallasaliu shkon në pushime (Foto)
14:17 | 10 Korrik 2017

Sinan Vllasaliu, është njëri ndër këngëtarët më të njohur e më të dashur për publikun shqiptar.

Duke qenë shumë i angazhuar nëpër dasma dhe ahengje familjare, Sinani më në fund ka gjetur pushim pak për vetën. Këtë e ka treguar përmes një postimi në llogarinë e tij në ‘Instagram’. Këngëtari është duke shijuar verën në qytetin e Strugës. ‘Në Strugë, ndër qytetet më të bukura shqiptare’, ka shkruar Sinani në Instagram. Rikujtojmë se këngëtari është duke e shijuar suksesin e këngës ‘Shpija e Babes’, ku së shpejti pritet ta publikojë një këngë tjetër.

Alba Hoxha