Simpatizantët e LPD-së po festojn fitorën (Foto & Video)

0

Në fshatin Konçul simpatizantët e LPD-së jan grumbulluar në qendërën e fshatit Konçul për të festuar fitorën bindëse të LPD-së.

LPD

Një numër i madh i simpatizantëve të LPD-së po festojn fitorën duke e larguar me kokë posht PVD-në  nga Konçuli, ata menjëher pas kumtimit të rezultateve ku me padurim prisnin një informacion marshuan nga Shkolla Fillore drejt qendërës së fshatit me flamuj kombëtar në dor duk festuar fitorën bindëse.

BujanociNet ka vëzhguar nga afër rezultatet zgjedhore në fshatin Konçul dhe po vazhdon të përcjell festën e LPD-së/BujanociNet/
VIDEO

OTO

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »