Si t’i shikoni të gjitha fotografitë që partneri/ja apo miqtë i kanë pëlqyer në Facebook (Foto)

0

Ekziston një mënyrë shumë e lehtë përmes së cilës mund t’i shihni të gjitha fotografitë që i keni pëlqyer në Facebook.

Por, përveç që mund t’i shihni fotografitë që ju i keni pëlqyer, ju gjithashtu mund t’i shihni edhe fotografitë që partneri/ja, familjarët apo miqtë i kanë pëlqyer, shkruan Telegrafi.

Metoda është shumë e lehtë, krejt çfarë duhet të bëni është të shkoni në hapësirën e kërkimit dhe të shtypni: “Photos liked by me” – për t’i shikuar të gjitha fotografitë që i keni pëlqyer.

Ndërsa, nëse dëshironi t’i shihni fotografitë që miqtë tuaj i kanë pëlqyer, atëherë shtypni: “Photos liked by *emri mbiemri i personit*”. /Telegrafi/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »