Si të visheni sot, iu sjellim kombinim që s’mund t’i rezistoni
09:00 | 06 Gusht 2018

Veshja është përshtypja e parë për njerëzit.

Në ditët e nxehta gjëja më e vështirë është si të kombinohemi, shkruan ORAinfo.

Një kombinim i thjështë me xhinse është gjithmonë i bukur dhe i rehatshmë.

Më poshtë iu sjellim një nga kombinimet e mundshme që mund ta bëni./ORAinfo/

Vildane Zeneli