Si të formësoni trupin vetëm duke ecur në shkallë
12:50 | 09 Maj 2019

Nëse jeni në nevojë për të humbur disa kilogramë, atëherë ekzistojnë disa ushtrime të lehta dhe të shpejta për t’u kryer, transmeton lajmi.net.

Madje, juve nuk do iu duhet të shkoni në palestër fare. Gjithçka që do iu nevojiten janë një palë shkallë dhe koncentrim.

Ndiqeni videon e mëposhtme për të parë se si realizohen ushtrimet. /Lajmi.net/

Alesia Bami