Si po ju duket Eni me këto flokë! (Foto)

0

Eni Koci ka vendosur për ndryshim.

Në imazhet e fundit ajo është shfaqur me flokë të shkurtra dhe balluke, shkruan Indeksonline.

Biondja duket shumë ndryshe.Por sigurisht kjo duhet të jetë vetë një paruke, ndryshe Enit nuk është që nuk i shkojnë.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »