Si po ju duket Eni me këto flokë! (Foto)
14:50 | 23 Tetor 2017

Eni Koci ka vendosur për ndryshim. Në imazhet e fundit ajo është shfaqur me flokë të shkurtra dhe balluke, shkruan Indeksonline. Biondja duket shumë ndryshe.Por sigurisht kjo duhet të jetë vetë një paruke, ndryshe Enit nuk është që nuk i shkojnë.
Aurela Hoxha