Si ju duket Morena ? (Foto)

0

Këngëtarja kosovare që nuk heziton të shfaq anët e saj seksi, ka treguar sërish këmbët e saja të bukura e të gjata.

Morena Taraku

Ajo ka postuar tri foto në rrjetin e saj Instagram dhe u ka treguar fansave se po kënaqet me ato që ka veshur, transmeton Indeksonline.

Morena ishte bërë gati për të dalë, dhe kishte shfrytëzuar rastin të pozonte për fansat e saj.

Madje, nuk kishte përtuar të pozonte edhe në ashensor.

Morena 2 Morena 3 Morena1

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »