Si ia gërditi meshkujt Gentës i dashuri i parë? (Foto)

0

Këngëtarja Genta Ismajli kohët e fundit sikur ka mbetur më e zbrazët, pasi nuk është aktive sa koleget e saj, shkruan Kosovarja.

Që nga “Squat baby” ende asgjë nuk ka ardh nga këngëtarja e famshme, pos fotove shpesh provokative.

Shtrohet pyetja, si do të ishte Genta sikur të ishte një këngëtare me famë botërore? A do të mbetej për kaq kohë beqare? Me gjasë ajo do të kishte një pasuri shumë të madhe dhe kush e di sa lidhje, por… Genta e kishte vetëm një lidhe publike, atë me Milotin dhe nuk dihet përse ajo ndaloj së daluri me dikë tjetër. Si do që të jetë, ajo duket si një këngëtare e skenave të mëdha. Shikoni fotot e më poshtme.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »