“Si ia del të bësh këtë jetë luksi”, kështu përgjigjet modelja shqiptare
08:00 | 10 Shkurt 2019

Françeska Jaçe i është përgjigjur ndjekësve që cilët kishin pyetje për të në Instagram, shkruan lajmi.net.

Një prej tyre ka habitur kur e pyet atë “Si ja del e dashur te besh kete jete luksi duke filluar nga rrobat makina”.

Françeska i thotë se ajo dhe familja e saj kanë punuar shumë për këto ditë.

“Jeta nuk eshte dhe aq e bukur dhe e thjeshte sic duket ne instagram pasi aty postohen vec disa fragmente te jetes tende une dhe familja ime gjithmone kemi punuar studiuar dhe enderruar keshtu ja dal E Dashur! Plus un nje here ne dite ha nuk shpenzoj sh”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

Kejvina Kthella