Shyhretja dhe Engji publikojnë dasmën e nipit, nuk duhet humbur
16:07 | 23 Qershor 2018
Engjëllusha është vajza e këngëtares së njohur kosovare, Shyhrete Behluli.

Edhe ajo tashmë ka realizuar disa këngë të cilat po rezultojnë mjaftë të suksesshme, shkruan ORAinfo.

Engji është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo dhe nëna e saj Shyretja kanë realizuar këngën më të re “Dasma e nipit”.

Për më tepër mund të shikoni videoklipin më poshtë./ORAinfo/

https://www.youtube.com/watch?v=2yFqf1ePf9g

Kejvina Kthella
S