Shyhrete Behluli pranon mirënjohje nga “Plisat”
15:25 | 10 Shkurt 2019

Shyhrete Behluli mori mirënjohje nga shoqata shqiptare “Plisat” në Dubendorf, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka postuar një foto të asaj mirënjohjeje, në të cilën shkruan “Shoqata Plisat shpreh mirënjohje dhe Falënderim për këngëtaren e njohur Shyhrete Behluli”.

Për ndryshe, Shyhretja është shumë aktive me koncerte brenda dhe jashtë vendit, si dhe vazhdimisht kujdeset që të sjell projekte të reja muzikore për fansat e saj. /Lajmi.net/

Kejvina Kthella