Shyhrete Behluli po rinohet! Shikoni se si duket ajo në xhirimet e fundvitit (Foto)

0

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli ka dekada që është në skenë dhe prapë pëlqehet shumë nga publiku dhe dëgjohet me ëndje.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim shumë në formë në krahet e Xherit, nënës së Ledri Vulës.

Shyhreti duket se edhe gjatë këtij fundviti do të jetë prezente në media dhe programet argëtuese ashtu sic qëndron tash e shumë vite.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »