Shyhrete Behluli po rinohet! Shikoni se si duket ajo në xhirimet e fundvitit (Foto)
14:52 | 21 Dhjetor 2017
Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Shyhrete Behluli ka dekada që është në skenë dhe prapë pëlqehet shumë nga publiku dhe dëgjohet me ëndje. Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim shumë në formë në krahet e Xherit, nënës së Ledri Vulës. Shyhreti duket se edhe gjatë këtij fundviti do të jetë prezente në media dhe programet argëtuese ashtu sic qëndron tash e shumë vite.

Atalanta Kërçyku