Shtirej si pacient, i propozon martesë të dashurës infermiere (Video)

0

Joseph Elkins nga Arizona e Shteteve të Bashkuara, është shtirë si pacient dhe në bashkëpunim me stafin e spitalit, e ka befasuar partneren e tij Shannon Bingham.

Infermieres i është thënë se duhet të shkojë shpejtë në sallën e emergjencë, ku ishte shtrirë një pacient dhe i nevojitej intervenim urgjent, transmeton Telegrafi.

Me të parë se kishte përpara të dashurin, ajo është shtangur, por më pas u gëzua kur ai u ngrit dhe i propozoi për martesë.

Kjo ngjarje ka ndodhur para dy vitesh dhe ata janë martuar brenda disa muajsh, ndërsa që tani ka nisur të përhapet në internet.

 

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »