Shteti Shqiptar falemderon Luginën për ndihmën

0

Erion Velija, Minister i Mireqenies Sociale dhe Rinise ka falemderuar rinin e Luginës së Preshevës për ndihmat e dërguara për shtetin Shqiptarë pas përmbytjeve që kan kapluar disa zona të Shqipëries.

MinistriMinistri Velija në rrjetin social në Facebook ka shkruar

  • Falemnderit Presheva!
    Kombi bëhet 1 në ditën e nevojës. Të rinjtë e Preshevës sollën 5 ton ndihma për zonat e përmbytura. Bashkë, përtej politikës, duke dhuruar për familjet e prekura nga përmbytjet./BujanociNet/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »