Shtëpia e kulturës “Vuk Karaxhiq” në Bujanoc organizon javën e Nëntorit

0

java-e-nentorit

Në pragë të festave kombëtare të Nëntorit, shtëpia e Kulturës “Vuk Karaxhiq” në Bujanoc në bashkpunim me komunën e Bujanocit dhe Këshillin Kombëtar Shqiptarë organizon festat e Nëntorit, ku për agjendën mund të njoftoheni në fotografin e  më sipërme.

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »