Shtatzënia dhe lindja për 4 minuta (video)

0

Shikoni rrugëtimin e pabesueshëm nëpër të cilin kalon bebja gjatë 9 muajve të qëndrimit në mitër dhe lindja e saj për vetëm 4 minuta.

femija

Vërtet është mrekulli! – transmeton Telegrafi.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »