“Shqyhet” Dhurta Dora

0

Edhe këngëtarja Dhurata Dora i është bashkuar trendit të “shqyer”. Këngëtarja e hitit “Roll” është shfaqur me një palë xhinse të bardha të grisura masivisht.

Dhurata Dora

Ky, është një trend i ri mbarë botëror, që është “përqafuar” nga shumë yje të famshëm, përfshirë këtu Rihannen, Rita Oren dhe Miley Cyrus.

Ndër këngëtaret tona që është parë shpesh me xhinse të grisura, është Nora Istrefi./Indeksonline/

Dhurata

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »