Shqiptarja martohet me xhamajkanin, ajo që bën dhëndri do t’ju lë pa fjalë (Video)

0

Kjo mund të jetë një nga dasmat më të veçanta. Një çift i ri po festojnë në ceremoninë e tyre të martesës.

Bëhet fjalë për një vajzë shqiptare dhe një djalë xhamajkan.

Të dy ata po kërcejnë “vallen kosovare”, por ajo që bën më shumë përshtypje është që xhamajkani e kendon shumë mirë dhe duket se e adhuron këtë këngë.
Video është bërë virale dhe po bën namin në internet. Ndiqeni!

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »