Shqiptari nga Lugina ofendon dhe pengon zyrtarin policor, arrestohet dhe dërgohet në burg

0
Në pikën kufitare “Dheu i Bardhë” është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Republikës së Serbisë pasi që i njëjti kishte penguar dhe ofenduar zyrtarin policor.
Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuarit është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »