Shqiptari nga Lugina ofendon dhe pengon zyrtarin policor, arrestohet dhe dërgohet në burg
14:18 | 10 Gusht 2017
Në pikën kufitare “Dheu i Bardhë” është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Republikës së Serbisë pasi që i njëjti kishte penguar dhe ofenduar zyrtarin policor.
Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuarit është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/
 

Nevina Shtylla
S