Shqiptari me shtetësi zvicerane kapet me substanca narkotike
14:14 | 23 Prill 2017
Policia kufitare tek “Dheu i Bardhë” ka arrestuar të dyshuarin mashkull shqiptar shtetas i Zvicrës, pasi që gjatë kontrollit te i njëjti është gjetur dhe konfiskuar sasi e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 16 gram.
Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/
 

Atalanta Kërçyku
S