Shqiptari me shtetësi zvicerane kapet me substanca narkotike

0
Policia kufitare tek “Dheu i Bardhë” ka arrestuar të dyshuarin mashkull shqiptar shtetas i Zvicrës, pasi që gjatë kontrollit te i njëjti është gjetur dhe konfiskuar sasi e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 16 gram.
Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »