Shqiptarët me çifteli i këndojnë Gruevskit (Video)

0
Një grup shqiptarësh nga Maqedonia, me çifteli i kanë kënduar kryeministrit Nikollga Gruevski, por jo në gjuhën shqipe, por në atë maqedone.

Sipas këngës së tyre, lideri i VMRO-së duhet të jap dorëheqje dhe në krye të qeverisë të vijë lideri i LSMD-së, Zoran Zaevi.
Në këngë thuhet: “Gruevski është i sëmurë, ka rënë. Le ta marrë qeverinë Zaevi.

Ndryshe Lideri i LSDM-së Zoran Zaevi me bombat që i publikon në opinion ka fituar mjaft popullaritet tek shqiptarët.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »