Shqiptarët me 10 vetura Audi R8 tour në alpet e Austrisë e Gjermanisë (VIDEO)

0

10 vetura të tipit më të ri Audi R8 do të bëjnë një tour në zonën malore të alpeve Austri-Gjermani-Austri.

Audi R8

Në këtë aktivitet që u organizua me iniciativë të Artan Statovcit, shqiptar ky i cili ka dyqan të veturave në Frankfurt, do të marrin pjesë 20 shqiptarë dhe vlera e veturave është 2.5 milionë euro, njofton Klan Kosova.

Me këto vetura ata do të bëjnë xhiro për 3 ditë në lartësi mbidetare 3500 metra.

 

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »