Shqiptarët blejn të gjitha lokalet në sheshin e qytetit

0

Shumica apsolute e Lokacioneve atraktive në Qytetin e Bujanocit tani më kanë kaluar në pronësi të shqipëtarëve vendorë, njofton RTV Spektri.

Nga sot të gjitha Lokalet Afariste që daljen e kanë në Sheshin e Qytetit janë në pronësi të personave fizik Shqipëtarë (përpos dy Bankave dhe një Lokali të komunës i cili për çudi qëndron i mbyllur dhe shkatërrohet vetëvetiu), thuhet në raportin e RTV Spektrit.
Kurse çështja e emrit të Sheshit të Qytetit vazhdon të mbetet në procedura të stërzgjatura mu ashtu si din ti zhagisin rrogaxhit e Pushtetit me decenie!/RTV Spektri/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »