Shqiponja duke ushqyer zogjët e saj pamje të regjistruara në Kosovë (Video)

0

Fotografi i mirnjohur nga komuna e Kamenicës, Arian Mavriqi i cili po realizon shum video nga fauna e Kosovës, kësaj here vije me videon më të kërkuar.

Mavriqi kishte hapur në rrjetin e tij social Facebook një debat se si mund të hasë në folen e Shqiponjave në Kosovë dhe kishte pytur shoqërin e tij se a egzistojn Shqiponjat në Kosovë ku në këtë koment ju ishin përgjugjur dhe profesor të biologjis për ta ndihmuar Mavriqin se si të hasë në folen e tyre, por me sakrificat e tij ai ka hasur në folenë e Shqiponjës ku ka filmuar një Shqiponjë në Kosovë duke ushqyer zogjët e saj/BujanociNet/

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »