Shqipëria po kthehet në islam

0

Një fotografi i publikuar ditë më parë shpjegon më së miri përhapjen e islamizmit në Shqipëri.

Islam vs KrishterNjë krahasim i një fotografie të bërë pas vizitës së Papës në Shqipëri dhe faljes së Kurban Bajramit ka ngjallur shumë reagime në rrjetet sociale.

Në foton kur Papa vizitoi Shqipërinë shihet një numër i konsiderueshëm njerëzish, por ky numër u rrit dukshëm kur u fal Kurban Bajrami. Vlerësojeni vet.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »