Shqipëria, Franca, Zvicra e Rumania – njohin forcat e njëra-tjetrës (Foto)

0

shipni

Franca, Zvicra, Shqipëria e Rumania, tashmë edhe zyrtarisht kanë publikuar listat prej 23 lojtarëve të ftuar për Euro 2016.

Pas Francës, Zvicrës e Rumanisë, edhe Kombëtarja shqiptare ka publikuar listën përfundimtare të 23 lojtarëve të ftuar për Euro 2016.

Kjo do të thotë se tani Grupi A ka përfunduar me publikimin e listave dhe kundërshtarët tashme njohin tashmë forcat e njëra-tjetrës. /Express/

----- ------- --------------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »