Shqipëria do të luaj me 10 lojtarë kundër Maqedonisë

0

xhemshiti

Kombëtarja e Shqipërisë sot në orën 14:00 do të luajë 15 minutat e mbetura të sfidës ndaj Maqedonisë.

Trajneri De Biasi do të ketë një mision shumë të vështirë, pasi rrezikon që këto minuta t’i luajë më një lojtar më pak pas një dëmtimi të rëndë që ka pësuar Gjimshitit.

Nëse kjo gjë konfirmohet atëherë kuqezinjtë do të luajnë me 10 lojtarë, mbrojtja me 3 teksa në prapavijë do të rikthehet Kukeli në rolin e Gjimshitit.

 

 

Sadiku dhe Balaj do të kenë mbështetjen e Memushajt, Agollit dhe Roshit.

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »