Shqipëri, tërmet 4.7 ballë, epiqendra në Adriatik

0

Shqipëri, tërmet 4.7 ballë, epiqendra në Adriatik

Lëkundje tërmeti me magnitudë 4.7 gradë të shkallës Rihter janë ndier mbrëmjen e sotme në disa qytete të vendit, si në Vorë, Durrës, Krujë, Lezhë, Shkodër, Pukë dhe Laç.

Epiqendra mësohet të jetë në detin Adriatik, rreth 10 kilometra në thellësi. /lapsi.al/

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »