Shqipëri – Maqedoni, nis shitja e biletave

0

ALB

Federata Shqiptare e Futbollit ka nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen mes Shqioërisë dhe Maqedonisë, e cila ndeshje do të luhet në kuadër të eliminatoreve për botërorin ‘Rusia 2018’.

Tifozët shqiptarë që duan të pajisen me bileta për ballafaqimin e parë për eliminatoret e Botërorit “Rusi 2016”, e kanë këtë mundësinë nëpërmjet faqes zyrtare të Federatës Shqiptare të Futbollit: bileta.fshf.org . /Express/

Këto janë janë çmimet sipas tribunave:

C2 , C3, C4 + E2, E3, E4                                              1.000 lekë (7 euro)

C1, C5 + E1, E5                                                            1.500 lekë  (11 euro)

D1, D4                                                                          2.000 lekë (14.5 euro)

D2, D3                                                                          3.000 lekë (22 euro)

A, B                                                                              8.000 lekë (58 euro)

----- -------

Shpërndaje në rrjetet sociale.

Comments are closed.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Gjuha / Jезик / Language »